פטנתיק

לקוחות מספרים עלינו

"שמי מילנה אנאש, מנכ"לית חברת קלירסקין בע"מ. אנחנו עובדים יחד עם שרון והצוות הנפלא שלה מעל ארבע שנים ואני מאוד מרוצה וממליצה.
שרון ליוותה ומלווה אותנו בכל הקשור לתהליך רישום בינלאומי של ההמצאה שלנו בתחום טיפול במחלות עור כרוניות. תמיד זמינה עבורנו לכל שאלה יחד עם המקצועיות הרבה והלא מתפשרת, זמינות תמידית ויחס אישי , שרון
הולכת לקראת הלקוחות ומתחשבת בחברה צעירה כמונו מבחינת העלויות.

5/5

מילנה אנאש

בשם חברי נשיאות האיגוד, ברצוני "להודות לך על הרצאתך אשר התקיימה בתאריך 26.4.20 ובה חלקת עם חברי האיגוד מניסיונך ומהידע העשיר שצברת. אנו מעריכים מאוד את תרומתך בתקופה זו, בה לא נתאפשר לקיים מפגשים פרונטאליים. נשמח לעמוד בקשר
ולתת לך במה נוספת בהרצאות עתידיות"

5/5

ד"ר רם אורון

"שלום רב, ברצוני להמליץ מכל הלב על שרון שמש מחברת פטנתיק.

שרון מגישה עבורנו את בקשות הפטנטים הפרוביזוריות בארה"ב במקצועיות, בדייקנות, במיומנות וביעילות ראויה לשבח' תמיד נענית לבקשותינו בנעימות וזמינה גם בהתראה קצרה. אני בטוחה שכל מי שישתמש בשירותיה יהיה מרוצה."

5/5

ציפורה שושני קופיץ

"תודה לשרון שמש ולפטנתיק,
אני ושותפי רונן טוכפלד, עובדים כבר מספר שנים על פיתוח פטנט לשיחרור לחצים מעמוד השידרה, הרגעת מערכת הגב, הפעלת מערכת הנשימה והפעלת מערכת חילוף החומרים…"

5/5

דר' רונן מנדי

"חברת Patentick ליוותה את חברתנו במיזם חדשני בכל תהליך ההכנה וההגשה של בקשת פטנט.
במסגרת הפעילות מולם קבלנו הסבר מקיף על האפשרויות העומדות בפנינו והמשמעויות שלהן…"

5/5

שלומי אשכנזי

"…פטנתיק מלווה את חברת רסקיודוז בשמירה ובפתוח הקניין הרוחני וזוכה ליחס ותמחור שפוי – ללא חיובים מוזרים של משרדי פטנטים על העברת הודעות מהרשם ושליחת פקסים.
מומלץ מאד למיזמים עצמאיים ולחברות בתחילת הדרך…"

5/5

גלעד עייני

"…לאחר חיפוש אינטנסיבי, הגענו להחלטה להתקשר עם חברת פטנתיק בניהולה של שרון שמש. לאחר 3 שנים של עבודה משותפת אנו יכולים לאשר כי לשמחתנו הבחירה שלנו הייתה נכונה. השרות והמקצוענות משרתים אותנו נאמנה וכל הטיפול במרכיבי הפטנטים מנוהלים על ידם נאמנה…"

5/5

ירמי ויסמן

"…לטעמי, העובדה שזכינו, דווקא כאנשים פרטיים (ולא כחברה הגדולה המייצרת
מוצר) לליווי כזה צמוד, מעצימה את יתרונותיה של חברת פטנתיק…"

5/5

דרור מיג'אן

"…Thank you for your great work and cooperation, we look forward for the continuation of our business relations…

5/5

Gili Meyuhas